Čo ponúkam

pozrite si portfólio mojich služieb

Moje tréningové a stravovacie plány sú určené pre osoby, ktoré chcú docieliť štíhle vyrysované telo a zbaviť sa tukových zásob.

Pri mojich klientoch, tak ako aj u mňa, je mojím cieľom mať funkčné, esteticky dobre vyzerajúce telo, čo ide ruka v ruke so zdravým sebavedomím a silnou psychikou. Prísne pravidlá , výčitky a prehnané hladovky nikdy nikam neviedli. Tým všetkým som si musel bohužiaľ sám prejsť, kým som pochopil, že tadiaľ cesta nevedie. Dôkazom toho je aj fakt, že tých diét dnes existuje také veľké množstvo. Zostaviť správny, vyvážený stravovací a tréningový plán nie je jednoduchá vec. Každý z nás je iný, má odlišné telo, potreby, vlastnosti a ciele. Neexistuje žiadny všeobecný vzor platný pre každého človeka, podľa ktorého sa možno riadiť.

Až po získaní všetkých dôležitých informácií je možné zostaviť stravovací plán, ktorý Vám pomôže dostať sa k vysnenému cieľu. S využitím mojich vedomostí a skúseností Vám vytvorím základný stravovací alebo tréningový plán, ktorý Vám bude vyhovovať, ale zároveň Vás bude aj baviť. Tréning a stravovací plán budeme neustále zlepšovať k dokonalosti, aby sme dokázali plne využiť maximálny potenciál Vášho tela.

Starajte sa o svoje telo a zmeňte svoj život!

Od tejto chvíle to bude už len a len na Vás.

TRÉNINGOVÝ PLÁN NA MIERU

Tréning 5 týždňov 120 € (cena za 1 týždeň = 24€)

Tréning 9 týždňov 189 € (cena za 1 týždeň = 21€)

 • vstupná konzultácia s klientom
 • individuálny tréningový plán na mieru
 • zohľadňujem ciele, čas, tréningovú históriu
 • týždenné kontroly výsledkov
 • úpravy podľa Vašej potreby
 • 1 x mesačne hodinová konzultácia
 • možnosť predĺženia spolupráce

​Tréningový plán vytváram len pre Vás podľa Vašich cieľov, času, tréningovej histórie, životného štýlu, práce, poprípade zraneniu s prihliadnutím na to čo Vás baví. Plán obsahuje výber cvikov, objem tréningu, množstvo opakovaní a ich intenzita, prestávky, frekvencia. Vysvetlím Vám všetko, čo potrebujete vedieť k tomu aby ste vedeli čo, ako a prečo cvičiť. Návod a rady ako tréningový plán upraviť, poprípade akú metódu úsilia zvoliť. možnosť konzultácie počas celej spolupráce aby ste sami vedeli čo je správne, nesprávne, efektívne a tipy na jednotlivé cviky. 1x týždenne priebežná hodinová konzultácia (mobil, skype, whatsapp , viber , facebook alebo iný Vám vyhovujúci komunikačný kanál).

Cieľom plánu je zvýšiť celkovú silu tela, nárast objemu svalovej hmoty a zníženie podielu tukových zásob. Zlepšiť metabolizmus, kondíciu a celkovo sa cítiť lepšie, s prihliadnutím na to robiť, čo nás baví! Nezdržiavať sa zbytočne v posilňovni dve a viac hodín. Nerobiť príliš nudné a niekoľkohodinové kardio. Nevyhadzovať peniaze za zbytočné doplnky alebo neplnohodnotnú stravu. Mať dobrú telesnú kondíciu a výkonnosť, zdravý vzhľad, dobrú psychickú pohodu a vysokú odolnosť voči chorobám.

Plán obsahuje špeciálny tréningový plán na trénovanie 3-6 dní v týždni. Prehľadné inštrukcie o rozcvičení, poradí cvikov, počty opakovaní, sérií, intervaly odpočinku a popis ich zamerania. Spoločne budeme kontrolovať silové pokroky, ktoré každý týždeň vypočítam a zhodnotím pre maximálne zlepšenie. Cena zahŕňa taktiež moje znalosti, tipy, rady a priebežné kontroly podľa potreby po dobu 5 poprípade 9 týždňov.

STRAVOVACÍ PLÁN NA MIERU

Strava 5 týždňov 120 € (cena za 1 týždeň = 24€)

Strava 9 týždňov 189 € (cena za 1 týždeň = 21€)

 • vstupná konzultácia s klientom
 • stravovací plán na mieru
 • týždenné kontroly výsledkov
 • 1 x mesačne hodinová konzultácia
 • možnosť predĺženia spolupráce

Stanovíme si Váš rozumný osobný ciel. Následne na to vypočítam Vaše potrebné denné nutričné hodnoty. Vytvorím  prijateľný kompromis v druhoch jedál, ktoré budete môcť prijímať. Prispôsobím časy jedál Vašim možnostiam. Do stravovacieho plánu zaradím čo najviac možností variácie jedál. Vypracujem rôzne obmeny stravovacieho plánu, ktorými sa budete následne riadiť. Po dobu jedného mesiaca budeme každý týždeň spoločne kontrolovať a prispôsobovať jedlá a pohyb podľa Vašich pocitov a výsledkov.

Tu je dôležité podotknúť, že bez mnou vytvoreného tréningového plánu môžete robiť množstvo zásadných chýb a tým znižovať Vaše dosiahnuté výsledky. A zároveň bude omnoho zložitejšie kontrolovať výsledky a robiť žiadúce úpravy. Cena zahŕňa taktiež moje znalosti, tipy, rady a priebežné kontroly podľa potreby po dobu 5 poprípade 9 týždňov. V tom čím sa líšim od iných trénerov je, že neponúkam len jednorazový „jedálniček“ a viac sa nezaujímam. Pravidelné kontroly stravovacieho plánu, silových výkonov, regenerácie, nálady a priebežných výsledkov je zásadná vec, ktorou sa od konkurencie odlišujem.

Je pre mňa dôležité aby môj klient dostal funkčné predlohy a informácie, ktoré sa odzrkadlia aj na výsledkoch podľa cieľa klienta.

Pre čo najlepšie výsledky odporúčam k stravovaciemu plánu zahrnúť aj tréningový plán. Počas tréningu sa vykonáva množstvo chýb a bez môjho dohľadu nebudem schopný urobiť efektívne úpravy pokiaľ nebudú Vaše výsledky dostatočné.

TRÉNINGOVÝ A STRAVOVACÍ PLÁN NA MIERU

5 týždňov 150 € (cena za 1 týždeň = 30€)

9 týždňov 243 € (cena za 1 týždeň = 27€)

 • vstupná konzultácia s klientom
 • tréningový plán na mieru
 • stravovací plán na mieru
 • optimálne nastavenie hodnôt makroživín
 • týždenné kontroly výsledkov
 • týždenné silové výpočty
 • úpravy podľa Vašich potrieb
 • 1 x mesačne hodinová konzultácia
 • možnosť predĺženia spolupráce

Cieľom plánu je zvýšiť celkovú silu tela, nárast objemu svalovej hmoty a zníženie podielu tukových zásob. Zlepšiť metabolizmus , kondíciu a celkovo sa cítiť lepšie, s prihliadnutím na to robiť, čo nás baví! Nezdržiavať sa zbytočne v posilňovni dve a viac hodín. Nerobiť príliš nudné a niekoľkohodinové kardio. Nevyhadzovať peniaze za zbytočné doplnky alebo neplnohodnotnú stravu. Mať dobrú telesnú kondíciu a výkonnosť, zdravý vzhľad, dobrú psychickú pohodu a vysokú odolnosť voči chorobám.

Plán obsahuje špeciálny tréningový plán na trénovanie 3-6 dní v týždni. Prehľadné inštrukcie o rozcvičení, poradí cvikov, počty opakovaní, sérií, intervaly odpočinku a popis ich zamerania. Každý pondelok klient zasiela svoju aktuálnu váhu, miery, ideálne aj s fotkou, čo ale nie je podmienkou. Spoločne budeme kontrolovať silové pokroky, ktoré každý týždeň vypočítam a zhodnotím pre maximálne zlepšenie. V cene tohto balíčka je samozrejme aj stravovací plán na mieru, ktorý bude optimálne nastavený a postupne upravovaný podľa cieľa, tela a tréningu každého klienta zvlášť. Cena zahŕňa taktiež moje znalosti, tipy, rady a priebežné kontroly podľa potreby po dobu 5 poprípade 9 týždňov. V tom čím sa líšim od iných trénerov je, že neponúkam len jednorazový „jedálniček“ a viac sa nezaujímam. Pravidelné kontroly stravovacieho plánu, silových výkonov, regenerácie, nálady a priebežných výsledkov je zásadná vec, ktorou sa od konkurencie odlišujem.

Je pre mňa dôležité, aby môj klient dostal funkčné predlohy a informácie, ktoré sa odzrkadlia aj na výsledkoch podľa cieľa klienta.

Čo je dôležité si vopred uvedomiť:

 1. Nečakajte žiadne drastické pohyby telesnej váhy. Žiadne klasické objemové prejedanie s následným stratením mesiacov v hladovkách je úplne kontraproduktívne a nezmyslené. Snažíme sa zmeniť životný štýl, robiť veci dlhodobo správne, mať lepšiu náladu, byť pozitívnejší a cítiť sa lepšie a zdravšie.
 2. Tréningový plán je veľmi dôležitá vec, pokiaľ chcete mať najlepšie možne výsledky. Bez správnej voľby cvikov, opakovaní, sérií, intervalov odpočinku, poradia cvikov budete len veľmi ťažko dosahovať ideálne výsledky a zároveň bude pre mňa omnoho ťažšie kontrolovať celkový priebeh našej spolupráce. Podľa mojich skúseností viem, že ľudia sa často dopúšťajú množstva zásadných chýb. Frekvencia cvičenia, množstvo opakovaní, sérií, zvolenej záťaže a dĺžka intervalu odpočinku sú veľmi dôležité faktory ovplyvňujúce výkon a výkonnosť.
 3. Osobne aj ja sám využívam tento systém tréningu a stravovania a vďaka nemu sa dokážem udržiavať v dobrej kondícií a forme po celý rok. Ak máte negatívne skúsenosti z minulosti s inými trénermi, či výživovými poradcami, poprípade tréningovými a stravovacími plánmi tak tu neúspech a sklamanie nezažijete! Spoznáte Vaše lepšie, silnejšie, funkčnejšie JA a verím, že budete absolútne spokojní. Dajte ale pozor na to, že je potrebné na sebe pracovať a nič nie je zadarmo. Názory niektorých mojich bývalých klientov si môžete prečítať na tejto stránke v jej spodnej časti.

OSOBNÁ KONZULTÁCIA S KLIENTOM

Cena 120 €

 • 1 hodinová konzultácia po dobu 5 týždňov
 • nadštandardná služba, ktorú by ste na Slovensku hľadali len ojedinele
 • slúži na vysvetlenie a pochopenie princípov zdravého stravovania a zdravého životného štýlu
 • výpočet nutričných hodnôt makroživín (sacharidy, bielkoviny a tuky) na základe Vášho cieľa
 • žiadne hladovanie, zničené zdravie a rozhádzané hormóny
 • poskytuje tipy a rady pri nakupovaní potravín, ako ich správne vyberať, čím sa riadiť a na čo je dôležité prihliadať
 • stravovanie presne určené podľa predpokladov Vašej postavy, Vášho cieľa, životného štýlu a pracovného vyťaženia
 • podrobné vysvetlenie princípu počítania kalórií a makroživín z prijatej stravy a teda podiel sacharidov, bielkovín a tukov. To umožňuje viac flexibility, vďaka čomu si môžete dopriať aj „zakázané potraviny“ ale to len v prípade, že sa zmestia do Vášho denného príjmu
 • praktické tipy na jednoduché počítanie kalórií
 • žiadne mýty a marketingové ťahy, či nutnosť nakupovať všemožné doplnky výživy

Vaše plány spolu so všetkými inštrukciami obdržíte do 3 pracovných dní od zakúpenia

V záujme zachovania kvality služieb je kapacita na všetky ponúkané balíčky obmedzená

Spolupráca sa nedá pozastaviť ci prerušiť

KONTAKTUJTE MA

Rád odpoviem na akékoľvek Vaše otázky